STOP BORELIOZIE

Wywiad z Panią dr n.med. Marią Bortel-Badurą na temat działania metody dr. Volla, a także leczenia boreliozy.

Pani doktor, czy rzeczywiście droga do zdrowia i długowieczności w zdrowiu wiedzie przez kompleksowe badanie elektrodermalne metodą doktora R. Volla?

Tak, z całą pewnością. To najpewniejsza dziś metoda diagnostyczna na świecie. Jest stosowana we wszystkich krajach rozwiniętych w Europie. Podczas 1 godziny badania EAV/EDT metodą dr. Volla oraz testu Vega metodą dr. H. Schimmela otrzymujemy pełny obraz stanu zdrowia organizmu.

Czyli badanie metodą dr. Volla to dobry początek, aby zadbać o swoje zdrowie?

Tak! Usuwając toksyny, ogniska zakaźne oraz patogeny w narządach, pozostałości po stresie, metabolity oraz metale ciężkie zdecydowanie zmniejszamy ryzyko chorób cywilizacyjnych: zawałów, cukrzycy, depresji, bezpłodności.

Pani doktor czy tą metodą warto również diagnozować stan zdrowia naszych dzieci ?

Oczywiście, że tak. Można ustalić przyczynę celiakii, bóli kości i stawów. Wyjaśnić wiele niepokojących objawów wynikających z obciążeń mikrobiologicznych, które powodują: brak koncentracji, nadpobudliwość, bóle brzucha,  alergie, nawracające infekcje dróg oddechowych.  Dzieci również często dziedziczą  obciążenia od swoich rodziców, które przechodzą wraz z materiałem genetycznym i wodami płodowymi. Nie mają również wykształconych nawyków higienicznych, co powoduje obciążenia np. owsikami, glistami, giargią lamblią, tasiemcami oraz szeregiem bakterii i grzybów.  Dzięki metodzie dr. Volla możemy szybko wykryć owe obciążenia, oraz co ważne usunąć je bez żadnych skutków ubocznych.

Czy metoda dr. Volla pomaga także w tych najpoważniejszych schorzeniach.

Każdemu można pomóc mając pewną diagnozę. Przerost Candida w zakwaszonym i niedożywionym organizmie plus Aspergillus Niger to droga do nowotworów w tkankach miękkich itp.

Wielokrotnie  w tej rozmowie wspomina Pani o boreliozie. Dlaczego ?

W niektórych rejonach Polski nawet co trzecia osoba jest nosicielem krętka borrelii,  który jest przenoszony przez kleszcze, komary, meszki, możemy również zostać zainfekowani podczas stosunku płciowego.

A jakie są symptomy boreliozy?

  • Bóle i zapalenia stawów i mięśni
  • bezsenność
  • zaburzenia równowagi
  • problemy z wymową, zaburzenia wzroku
  • stany depresyjne
  • schorzenia autoimmunologiczne
  • zmiany skórne
  • nasilenie grzybic

Dodatkowo Borrelii zawsze towarzyszy autoagresja, która może przyczyniać się do rozwoju  chorób t.j: Hashimoto, cukrzyca typu II, rozregulowanie układu hormonalnego. Autoagresja stymuluje podatność na infekcje m.in. układu moczowego i płciowego.

Skuteczność wykrycia boreliozy w badaniach laboratoryjnych jest nie większa niż 50 proc. Tylko badanie EAV wg metody dr. Volla wykrywa ją bezbłędnie, wraz z koinfekcjami.

Zapraszamy na badanie oraz wsparcie w leczeniu boreliozy do Gabinetu Medica Futurum w Rzeszowie ul. Hetmańska 21 w Przychodni nr 1, budynku C., na

Rejestracja pod  tel: 17 71 00 000 

Stop Boleriozie

Stop Boreliozie