Candida Gabinet Biorezonansu w Rzeszowie

 

Kilka słów o Candida albicans

 

Candida albicans to drożdżak, który żyje w przewodzie pokarmowym człowieka. Problemy zaczynają się wtedy, gdy w jelicie zmienia się naturalna równowaga w ilości oraz w składzie gatunkowym drobnoustrojów.

Candida przez swoje oddziaływanie na ścianę jelita powoduje jej nieszczelność i zdolność przenikania do krwiobiegu substancji, które normalnie nie powinny się w nim pojawić. Prowadzi to do przeciążenia organów wydalniczych takich jak nerki czy wątroba. Pojawiają się niewspółmierne reakcje układu immunologicznego. Grzyby te najczęściej powodują infekcje skóry i błon śluzowych, mogą też objąć swoim oddziaływaniem cały organizm, wtedy mówimy o grzybicy ogólnoustrojowej.

Czynnikami wywołującymi nadmierny rozrost grzybów Candida w organizmie człowieka są:

spadek odporności organizmu, długotrwała antybiotykoterapia, chemioterapia, zabiegi operacyjne, cukrzyca, ciąża, zmiany hormonalne, zanieczyszczenie środowiska, stosowanie konserwantów w przemyśle spożywczym, sposób odżywiania się.

Nadmierna ilość grzybów Candida w organizmie może przyczynić się do powstania różnych chorób np. astmy, cukrzycy, choroby żołądka (refluks), jelit itp.

Symptomy drożdżycy:

Zmęczenie, wzdęcia, biały nalot na języku, nudności, gazy, niepohamowany apetyt na słodycze, brzydki zapach z ust i całego ciała, przelewania w jelitach, bóle brzucha, wzmożone wydzielanie śluzu, nawracające problemy z zatokami, bóle stawów; stany podgorączkowe, bóle głowy, cienie pod oczami, uczucie suchości w ustach, wysypki, trudności z koncentracją, katar sienny, infekcje uszu, nietolerancja glutenu, stany depresyjne, problemy trawienne, kłopoty z pamięcią, uczucie zmęczonych nóg, niespokojny sen, problemy z oddychaniem, infekcje narządów płciowych.

Gabinet Medica Futurum Rzeszów proponuje badanie sprawdzające obecność Candidy Albicans oraz terapie eliminujące Candidę z organizmu.

Candida