Odczulanie biorezonansem sposobem na alergię Rzeszów 

 

Jeżeli podejrzewasz u siebie alergię, wskazane jest ustalić, co nas alergizuje. W tym pomogą nam testy alergiczne i odczulanie metodą biorezonansową, w której są wykorzystywane fale elektromagnetyczne.

W testach są odczytywane częstotliwości elektromagnetyczne danego alergenu z organizmu człowieka a w terapiach przekazuje się z odpowiednim kształtem fali po to, by wygasić reakcję na ten alergen.

Posiadamy kilkaset próbek testowych, wskazujących na alergeny pokarmowe i wziewne (zobacz listę alergenów).

Można ustalić rodzaj alergenów oraz przyczyny alergii, którymi mogą być np. pozostałości po szczepionkach, konserwanty, dodatki spożywcze, środki ochrony  roślin, metale ciężkie. Te toksyny zbierają się i zalegają w tkankach i sprawiają, że organizm staje się słabszy, przez co robi się wrażliwszy na inne czynniki np. na pożywienie, pyłki roślin, roztocza. Jeżeli wiemy czym jest obciążony możemy mu pomóc. Przeprowadzić odtruwanie oraz odczulanie.

Na podstawie testów, przeprowadzamy odczulanie biorezonansem. W odczulaniu biorezonansowym oddziałuje się na poziomie informacyjnym poprzez  bioinformacyjną regulację organizmu. Odczulanie biorezonansem w krótkim czasie pomoże Ci uwolnić się od alergii! Wystarczy ok. 4-5 spotkań aby odczulić się na jeden alergen.

Odczulanie, dobór diety, suplementów diety, dobór kosmetyków.

Choroby alergiczne, są codziennym problemem zdrowotnym. Zaczynają się niewinnie: szorstką skórą, drobną wysypką, wodnistym katarem, zatkanym nosem, nadmierną aktywnością ruchową, zaparciem lub biegunką, ciemieniuchą u niemowlaczka,

zmianą w zachowaniu dzieci: brak apetytu, płaczliwość, nerwowość.

Później już poważniej: nawracające się zapalenia zatok, płuc, oskrzeli, astma, niedokrwistość z niedoboru żelaza, otyłość, niedowaga, zapalenia stawów, atopowa skóra, bezpłodność, zapalenie żołądka, jelit, trzustki, celiakia, choroba Leśniowskiego – Crohna, autoimmunologiczne choroby wątroby, bielactwo, łysienie, łuszczyca, Hashimoto, choroba Graves Basedova.

Objawów tych nie kojarzymy z alergią.

Myślimy: przeziębił się – to cieknie z nosa. Wysypka na skórze – to smarujemy maścią lub kremem.. Ale dlaczego ma biegunkę, czy zaparcie? Nerwowy – to rodzinne, tato też taki.

U małych dzieci występują kolki. Podajemy koperek jeżeli zadziałał to – dobrze. A jeżeli nie, dziecko wije się od bólu. Nie wiemy co robić? Masować brzuszek, też nie pomaga.

Cały problem bierze się stąd, że nie tolerujemy pewnych pokarmów.

Np podajemy dziecku mleko. Gotujemy na nim kaszkę mannę. Robimy wszystko niby dobrze, a dziecko ma kolkę, ciemieniuchę, źle śpi, cieknie mu z nosa, kupka jest nie taka.

 

Skąd się to bierze? Można to ustalić.

Może to nietolerancja na mleko? Może nietolerancja na gluten? Bo kaszka manna zrobiona jest z pszenicy. Może obecność pasożytów w organizmie (ich odchody bardzo alergizują), podstawowy objaw, to: wysypki, zgrzytanie zębami podczas snu, kaszel w nocy, swędzenie odbytu, niepokój ruchowy. Może kontakt z domowymi zwierzątkami: koty, psy, papugi

Może brak witamin i minerałów, czyli niedożywienie. Może stosowanie niewłaściwych suplementów diety. Stosujemy również przetworzoną żywność: chlebki, drożdżówki,  słodycze, wędliny, smakowe serki, jogurty, w których występuje wiele dodatków do żywności.

Używamy kosmetyki: dezodoranty, pasty do zębów, kremy zawierające różne dodatki w tym metale ciężkie, parabeny.

Układ oddechowy reaguje alergią na kwitnące drzewa, kwiaty, trawy, zboża

Może należy ustalić dietę, która nam służy, przeprowadzić odczulanie alergii.

Podsumowując; wskazane jest ustalić, co obciąża nasz organizm, co nam służy, a co nas alergizuje, a może czegoś nam brak?

 

Dzięki temu będziemy cieszyć się dobrym zdrowiem.

Zapraszamy na odczulanie do naszego gabinetu biorezonansu w Rzeszowie!